Hakkımızda

Özel Bahar Çiçekleri Anaokulu 2009 yılında kurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel Okul Öncesi Eğitim kurumudur. 2 yıl boyunca Yıldırım ilçesinde hizmet veren okulumuz, öğrenci sayısının artması ve binasının bu ihtiyaca cevap verememesinden dolayı 2011 yılında Beşevler Çamlıca mahallesin de bulunan yeni binasına taşınmıştır.

Okulumuz da İngilizce, Satranç, Değerler Eğitimi, Drama, Müzik ve Zumba dersleri, konusunda uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Zengin eğitim programıyla özgüveni yüksek, düşünen, araştıran, sorgulayan, üretebilen, Milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaki ve vicdani sorumluluk sahibi nesiller yetiştirerek ülkemize ve milletimize faydalı olmayı amaç edinmiştir. Her yıl 94 öğrenciyi okul öncesi eğitimle tanıştırabilecek kapasiteye sahiptir. Her çocuk bir çiçektir ve her çiçeğin ilgi ve sevgiye ihtiyacı vardır. Biz de bu gerekli ihtiyacı karşılamak için ülkemizde ve dünyada uygulanan bir çok farklı eğitim programlarından faydalanmaktayız.

Okulumuzda her personelimizin işe alım süreci titizlikle yapılmaktadır. Binamızın her bölgesine yerleştirilen kamera sistemiyle okulumuzun güvenliği sağlanmaktadır. Günlük ve taze gıdalarla özenle hazırlanan yemek menümüz de 3 öğün olarak belirli saatlerde çocuklarımıza titizlikle sunulmaktadır. Gerekli izin ve belgelerin tamamına sahip okul taşıtlarımız, kadrolu şoförlerimiz ve servis görevlisi öğretmenlerimizle okul ulaşımımız güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Günlük eğitim programımızın ve etkinliklerimizin bilgisi velilerimize ücretsiz bir uygulamayla akıllı telefon aracılığıyla ulaştırılmaktadır.